5 komentarzy

 1. ~Monika

  No niestety jak dbasz o siebie wyglądasz dobrze to juz nie dobrze zaczyna sie gadanie itd nie ważne ze tobie jest lepiej jak patrzysz w lustro .To ze wyglądasz dobrze nie znaczy ze nie dbasz o swoje dziecko powinni raczej cie podziwiać bo masz 100000…razy tyle więcej rzeczy na głowie niz mama zdrowego dziecka

  Odpowiedz

 2. Podziwiam ludzi tak dojrzałych jak Ty, którzy mimo tragedii, potknięć i niepowodzeń na drodze nie zatracają się w smutku, bo wiedzą, że smutek nic nie pomoże. Gratuluję.
  Cały wpis, oprócz końcówki, brzmi jak opis żywego trupa. Ruszasz się, oddychasz i tylko po tym widać, że istniejesz. A gdzie uczucia?
  Dobrze, że masz łeb na karku, bo inaczej świat straciłby tak cenny blog jakim jest twój :)

  Odpowiedz
 3. ~danone

  Zuza ten post nie jest o Tobie, wiec… dlaczego? Dal do myslenia… ale to nie jest o Tobie…

  Odpowiedz
  1. zuzoon

   Alez jest i o mnie a generalnie jest o stereotypowym mysleniu. Jestem matka niepelnosprawnego dziecka i tak niektorzy chcieliby mnie widziciec. To ze ja sie nie chce wpasowac to inna sprawa.

   Odpowiedz
 4. ~Halina Małgorzata

  Mam nadzieje ze osoba pod pseudonimem „to tylko ja” przeczytala ten tekst…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>