6 komentarzy

 1. bursztynowa.lady

  A mnie to się chce śmiać z powodu tych wszystkich czarnych protestów. Dorosłe kobiety, a dają sobą manipulować jak dzieci. W ogóle nie rozumiecie co się wokół Was dzieje, nie rozumiecie świata i polityki. O to właśnie chodziło abyście wyszły na ulice i pluły jadem, aby jednych napuszczać na drugich, abyście narobiły rabanu i odwróciły swoją uwagę oraz uwagę społeczeństwa od ważniejszych rzeczy. Dam sobie głowę uciąć, że obecne uregulowania pozostaną.
  Dajcie już sobie spokój kobiety. Zajmijcie się czymś sensowniejszym i bardziej realnym bo wasze stęki są bezprzedmiotowe. Zresztą nikt nie jest, aż tak głupi, aby oddać władzę za radykalizację przepisów dotyczących aborcji. Mądrzejsze od Was głowy rządzą tym światem i jak widać łatwo Wami sterują.

  Odpowiedz
  1. ~Podwójna mamuska

   Zgadzam się! Trzeba umieć patrzeć z dystansu na propozycje zmian, które wzbudzają emocje społeczeństwa i maja na celu jedynie odwrócic uwagę od spraw dotyczących np. obrony państwa.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>